Dijous, 22 de Juny de 2017
Entitat Municipal Descentralitzada de Jesús
Baix Ebre
Xarxa Ciutadana
 
 
GOVERN OBERT I TRANSPARÈNCIA
 
L'ALCALDE - PRESIDENT
Salutació
Contacta
 
SEU ELECTRÒNICA
 
L'EMD
Eleccions municipals
Procés de constitució
Regidors
Òrgans de Govern
Junta de Govern Local
Plens
Òrgan de Serveis Integrats
Reglaments i Ordenances
Tràmits
Consell de Participació Ciutadana
Perfil de Contractant
Jesús Activitats i Serveis, SL
Eleccions autonòmiques
 
CONÈIXER
Com arribar-hi?
El Poble
Plànol urbà
Patrimoni històric
 
SERVEIS DE L'EMD
Escola Municipal de Música
Banda de Música M. Martines i Solà
Llar d'Infants l'Espurna
Publicacions
Punt@Jove - Biblioteca
Espai d'Exposicions
Instal·lacions esportives
 
eBando
Pregons de l'EMD de Jesús
 
+INFORMACIÓ
Telèfons d'interès
Calendari anual de festes
 

 
  
L'EMD

  Eleccions municipals
:: Eleccions municipals 2011
 
Eleccions municipals 2015

RESULTATS ELECCIONS MUNICIPALS JESÚS 2015 


04005A04005B04006A04006B04004UTotal% PARTIT
Cens6435325505026152.842 
Vots emesos4063253082983371.674
Vots en blanc7856329
Vots nuls9485834








CIU16013811614715371442,65%
ERC-AM766264414929217,44%
MT-E423835304218711,17%
PSC-CP41222915271348,00%
PP29171514271026,09%
CUP-AET-PA192019247895,32%
SOM TORTOSA912141118643,82%

Eleccions municipals EMD Jesús


RESULTATS ELECCIONS PRESIDENT EMD DE JESÚS 2015


04005A04005B04006A04006B04004UTotal% president
Cens6435325505026152.842
Vots emesos4003203062933331.652
Vots en blanc2451181967
Vots nuls181714181683
VICTOR FERRANDO18315813616617782054,59%
JOSE LUIS CERVERA837781434532921,90%
RAMON PUJOL403023244015710,45%
ANTONI SABATE37192916181197,92%
MARGARITA ABELLO1514121818775,13%
TOTAL TAULA3582982812672981.502








% participació per taula62,21%60,15%55,64%58,37%54,15% 58,10%

Eleccions a President 2015
 
L'experiment de l'aigua
 
CURSA 5 i 10KM DE JESÚS 2016
Informació General
Circuit 5 i 10Km
Reglament
Inscripcions 5 i 10 Km
Llista Inscrits
Resultats
Enllaç Running Series Terres de l'Ebre
 
TAULER D'ANUNCIS
 
BORSA DE TREBALL
 
20 anys EMD 1994 - 2014
 
XVIII PREMIS RAMON FERRANDO ADELL
Poesia
Contes
 
INFORMATIU JESUSENC
Arxiu
 
ENLLAÇOS D'INTERÈS
Administració Pública
Sanitat
Educació
Cultura
Altres
Premsa - Radio - Televisió
 
GALERIA FOTOGRÀFICA
Anuari 2004
Imatges Antigues de Jesús
Envia'ns la teva imatge !!!
Festa Major Jesús 2008
 
REGISTR@'T
 
WWW.EMDJESUS.CAT
Àlbums
Cerca al web
Llibre de visites
 

Servei ofert per OASI