Dilluns, 19 de Novembre de 2018
Entitat Municipal Descentralitzada de Jesús Entitat Municipal Descentralitzada de Jesús
Baix Ebre
Xarxa Ciutadana
 
 
GOVERN OBERT I TRANSPARÈNCIA
 
L'ALCALDE - PRESIDENT
Salutació
Contacta
 
SEU ELECTRÒNICA
 
L'EMD
Eleccions municipals
Procés de constitució
Regidors
Òrgans de Govern
Junta de Govern Local
Plens
Òrgan de Serveis Integrats
Reglaments i Ordenances
Tràmits
Bans i Comunicats
Consell de Participació Ciutadana
Perfil de Contractant
Jesús Activitats i Serveis, SL
Eleccions autonòmiques
 
CONÈIXER
Com arribar-hi?
El Poble
Plànol urbà
Patrimoni històric
 
SERVEIS DE L'EMD
Escola Municipal de Música
Banda de Música M. Martines i Solà
Llar d'Infants l'Espurna
Publicacions
Punt@Jove
Punt@Jove - Biblioteca
Espai d'Exposicions
Instal·lacions esportives
Cementiri municipal
 
eBando
Pregons de l'EMD de Jesús
 
+INFORMACIÓ
Telèfons d'interès
Calendari anual de festes
 

 
  
L'EMD

  Eleccions municipals
:: Eleccions municipals 2011

  Eleccions municipals 2011

RESULTATS ELECCIONS MUNICIPALS JESÚS 2011 


04004A04004B04005A04005B04006UTotal% PARTIT
Cens4724296485207342.803
Vots emesos2492194253194591.671
Vots en blanc626131845
Vots nuls221421030








CIU14213322916526993856,13%
PSC-PM403369445724314,54%
PP21193532311388,26%
ERC-AM13113630241146,82%
I-ET-E1612151231865,15%
PXC75171616613,65%
EBIN22453160,96%
% vots participació / taula52,75%51,05%65,59%61,35%62,53%58,65%

Grafic Eleccions Municipals Jesus 2011



RESULTATS ELECCIONS PRESIDENT EMD DE JESÚS


04004A04004B04005A04005B04006UTotal% president
Cens4724296485207342.803
Vots emesos2492204153154571.656
Vots en blanc16816162177
Vots nuls6415141453
PERE PANISELLO1511482541833001.03662,56%
GABRIEL CESPEDES62466241,45%
JOSEP PUJOL89141714623,74%
PAU FERNANDEZ24143528311327,97%
ANTONI SABATE332873435923614,25%
MARIA JOSE MURRIA574812362,17%
TOTAL TAULA2272083842854221.656








% participació per taula52,75%51,28%64,04%60,58%62,26% 58,18%
 
Eleccions Presidencials EMD de Jesus 2011



 
L'experiment de l'aigua
 
CURSA 5 i 10KM DE JESÚS 2018
 
TAULER D'ANUNCIS
 
BORSA DE TREBALL
 
20 anys EMD 1994 - 2014
 
XX PREMIS RAMON FERRANDO ADELL
Poesia
Contes
 
INFORMATIU JESUSENC
Arxiu
 
ENLLAÇOS D'INTERÈS
Administració Pública
Sanitat
Educació
Cultura
Altres
Premsa - Radio - Televisió
 
GALERIA FOTOGRÀFICA
Anuari 2004
Imatges Antigues de Jesús
Envia'ns la teva imatge !!!
Festa Major Jesús 2008
 
REGISTR@'T
 
WWW.EMDJESUS.CAT
Àlbums
Cerca al web
Llibre de visites
 

Servei ofert per OASI